12:50 / E Diele, 25 Shkurt 2018 / indeksADMonline

I vjedhin kabllo elektrike në shtëpi dhe e kanosin pronarin

Gjatë ditës së djeshme në Obliq, dy persona i kanë hyrë në shtëpi një pronari dhe i kanë vjedhur kabllo elektrike.

Pronari këtë rast e ka paraqitur në polici, duke shtuar se ai edhe është kanosur nga po të njëjtit persona të dyshuar.

Policia është ende nën hetim të rastit./Indeksonline.