22:52 / E Shtunë, 03 Mars 2018 / indeksADMonline

Ide kreative se si t’i rregulloni dhuratat

Festat 7 dhe 8 marsi po ofrojnë dhe pothuajse secili mendon se çfarë dhuratë të bëjë.

Në këtë video më poshtë, i gjeni disa ide kreative se si të dekoroni një dhuratë që dëshironi t’i bëni dikujt, transmeton Indeksonline.

Këto ide kreative bëhen për pak minuta dhe janë shumë të bukura.

Shikoni me poshtë videon: