23:21 / E Enjte, 25 Janar 2018 / indeksADMonline

Ilda Bejleri provokon rrugëve të Gjermanisë (Foto)

Duket që Kosova dhe Shqipëria kanë prezantueset më të bukura në rajon. Njëra nga to është edhe Ilda Bejleri, e cila shquhet për linjat e saj trupore, shkruan Indeksonline.

Bukuroshja është duke që ndruar momentalisht në Gjermani nga edhe ka postuar një fotografi në rrjetin e saj social Instagram. Ilda duket tejet sportive, mirë po ajo ka provokuar duke ekspozuar të pasmet e saj.

Ndryshe Ilda pë rflitet që ë shtë në lidhje me një deputet shqiptar./Indeksonline/