10:07 / E Martë, 11 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Inçizon pa dashje veten duke rrahur të dashurën e tij shtatzënë

Një lojtar i Fortnite i cili ishte djaloshi i posterit për një kompani globale të teknologjisë është arrestuar pasi dyshohet se ka sulmuar fizikisht të dashurën e tij shtatzënë.

Ai ishte duke luajtur një lojë live, me kamerë, kur dyshohet se ka goditur të dashurën e saj.

Luka Munday, 26 vjeç, u përshkrua si një njeri i vështirë për punë, nga gjiganti i teknologjisë Cisco.

Gjatë videos ai dëgjohet duke i bërtitur të dashurës së tij gjatë kohës që luante dhe pastaj dëgjohen disa zhurma dhe e dashura e tij duke qajtur./Indeksonline/