21:03 / E Enjte, 13 Shtator 2018 / indeksADMonline

Irina Shayk pa të brendshme? ‘Zjarr’ në fustan të kuq

Irina Shayk pa dyshim që është një nga femrat më të bukura në botë.

Supermodelja ruse e ka dëshmuar tashmë që në çdo paraqitje të sajën, fiton vëmendje, por shpesh ajo di të jetë dhe sensuale e joshëse, shkruan Indeksonline.


32 vjeçarja së fundmi vjen me një fotografi, ku shfaqet në një fustan të kuq, e ku shfaq edhe pjesën intime, ku duket madje pa të brendshme.


Ndryshe Irina tashmë është nënë e një vajze nga bashkëjetesa me aktorin hollivudian, Bradley Cooper./Indeksonline/