15:05 / E Enjte, 14 Qershor 2018

Irkenc Hyka këndon në mënyrë perfekte këngën ‘S’ta fal’ të Adelina Berishës (Video)

Projekti i fundit nga Adelina Berisha ishte kënga ‘S’ta fal’, një këngë e pritur mjaft mirë nga publiku.

Por është pikërisht Irkenc Hyka, njëri nga këngëtarët që së fundi cilësohet se këngët  e dashurisë i këndon shumë bukur i cili ka kënduar këtë këngë në mënyrën e tij, shkruan Indeksonline.

Kënga është kënduar në mënyrë të përkryer dhe është mjaft e këndshme për t’u dëgjuar./Indeksonline/