15:55 / E Enjte, 13 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Ironia e deputetit të AAK-së, falënderon Thaçin, Endrit Shalën, Hikemeten dhe Bajram Gecin

Deputeti i AAK-së, Bekë Berisha ka ironizuar me disa nga politikanët kosovarë për marrjen e meritave të vendimeve të Qeverisë së Kosovës.

Deputeti nga Istogu ka ironizuar me Thaçin për marrjen e meritave për Ushtrinë e Kosovës dhe Endrit Shalën për taksën 100% ndaj produkteve serbe.

Por, ironia e tij prekë edhe dy zyrtarë të lartë të LDK-së, Hikmete Bajramin dhe Bajram Gecaj.

“Falemnderit zotri Hashim per ushtrinë e kosovës!Falemnderit Endrit për taksën 100/ !Falemnderit Hikmete Bajrami që bëre arkitekturen e shtetit te Kosovës !Falemnderit Bajram Geci” shkruan Bekë Berisha në Facebook.

Temat: