16:38 / E Enjte, 11 Tetor 2018 / indeksADMonline

Ish i dashuri i Dua Lipës, ia shpreh dashurinë të dashurës së re

Ish i dashuri i Dua Lipës, Paul Klein shumë shpejtë e ka zëvëndësuar këngëtaren kosovare.

Nuk kaluan shumë muaj, ai sërish ka rënë në dashuri, të paktën kështu duket nga imazhet që poston, shkruan Indeksonline.


Muzikanti anglez po poston fotografi me një biondinë tejet simpatike, të cilës madje në instastory-n e fundit nuk ka hezituar t’ia shpreh dashurinë.

Ndryshe Dua dhe Paul ishin së bashku disa muaj, por Dua e la atë për t’u rikthyer sërish në krahët e të dashurit të saj të parë, Isaac Carew./Indeksonline/