00:01 / E Diele, 09 Shtator 2018 / indeksADMonline

Ish i dashuri i Dua Lipës me të dashur të re

Pas krizës së parë që pati me të dashurin e saj Isaac Carew, Dua Lipa nuk priti gjatë dhe nisi aventurën me muzikantin anglez Paul Klein.


Por ylli kosovar braktisi këtë të fundit, për t’iu rikthyer dashurisë së saj, shkruan Indeksonline.

Duket që Paul megjithatë ka harruar këngëtaren e famshme, pasi që ai shihet në krahët e një biondine.

Vet Paul ka postuar disa intastory ku duket i lumtur me të dashurën e tij të re, një biondinë mjaftë simpatike.


Në anën tjetër, Dua duket më se e dashuruar me Isaac, duke ndarë çdo moment dhe sukses së bashku./Indeksonline/