19:59 / E Enjte, 26 Mars 2020

Ismet Munishi: Kush çka lyp ka me gjet jo veq në politikë por edhe në jetë

Trajneri i Ballkanit, Ismet Munishi përmes një postimi ju ka bërë thirrje sportistve që të mos komentojnë dhe të mos merren me ngjarje politike.

Po ashtu Munishi tha që sporti është i pastër andaj bindjet politike duhen mbajtur për vete, shkruan IndeksOnline.

Kurse postimin Munishi e përfundoi me fjalinë “Unë biri yt Kosovë”.