75 Mall Live Search
18:55 / E Hënë, 10 Shtator 2018 / indeksADMonline

Ja ku do të ketë sensorin për hapje me gisht OnePlus 6T

Kompania “OnePlus” ka hyrë fuqishëm në tregun e telefonave të mençur dhe telefonin e ri “OnePlus 6T” do ta lansoj në muajin tetor, transmeton Indeksonline.

Përdoruesit e tij tashmë kanë filluar të spekulojnë rreth modelit “6T”. Gjatë javëve të kaluara u spekulua se sensori për hapje me gisht do ta ketë brenda në ekran.

Këto spekulime dolën të jenë të vërteta pasi që kompania e ka konfirmuar këtë. ‘OnePlus’ do të debutojë me modelin ‘6T’ në tregun amerikan./Indeksonline/

Temat: