14:42 / E Hënë, 12 Nëntor 2018 / indeksADMonline

OnePlus do të sjellë një version të ri të 6T këtë muaj

OnePlus 6T u lansua në fillim të këtij muaji por në vetëm dy ngjyra. Tash OnePlus po përgatitet të sjellë një version të ri të këtij modeli.

Me datën 15 nëntor do ta prezantoj modelin e ri të OnePlus 6T, transmeton Indeksonline.

Në versionin e parë OnePlus 6T erdhi në dy ngjyra: E zezë mesnatë dhe pasqyrë e zezë. Tash në versionin e ri do të vije me ngjyrë të vjollce.

Çmimi i tij pritet të jetë 579 dollarë. Do të vije me dy versione RAM 6GB dhe 8GB ndërsa ROM 128GB dhe 256GB.

Bateria do të jetë 3700 mAh, kurse kamera e përparme do të jetë 16MP, njëlloj edhe ajo e pasme.

Kurse procesori do të jetë Qualcomm Snapdragon 845./Indeksonline/

Temat: