08:31 / E Premte, 25 Tetor 2019 / indeksADMonline

Ja kur shpallen rezultatet përfundimtare të votave

Në fillim të javës së ardhshme pritet të shpallen rezultatet përfundimtare nga KQZ-ja.

Ndërkohë, dje ka nisur numërimi i votave me kusht dhe i votave të personave me nevoja të veçanta, që pritet të përfundojë brenda dy dite.

Në fillim të javës së ardhshme pritet të shpallen rezultatet përfundimtare.

Kështu ka njoftuar Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) gjatë ditës së djeshme.

Ndësa sot po vazhdon puna në QNR për numërimin e votave me kusht dhe të atyre me nevoja të veçanta./Indeksonline/