09:12 / E Diele, 23 Shtator 2018 / indeksADMonline

Ja si komentohet në rrjetet sociale dasma e Elites dhe Gjikos

Prezantuesja e njohur, Elita Rudi kurorëzoi dashurinë e saj ditë më parë me Gjikon.

Ani pse kanë kaluar disa ditë, dasma e saj edhe më tej vazhdon të komentohet, transmeton Indeksonline.

Së fundi, për pamjen e saj kanë komentuar edhe një grup i femrave në Facebook.

Sigurisht, paraqitja e saj nuk mund t’iu ketë pëlqyer të gjithëve.

Për më shumë lexoni komentet e mëposhtme. /Indeksonline/\