23:50 / E Shtunë, 03 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Ja si po e kalon Kendall Jenner ditëlindjen e 23-të

Kendall Jenner është duke qëndruar në New York.

Pavarësisht famës dhe pasurisë që ka, ajo nuk ka marrë taksi, por modelja po shëtitjet me biçikletë, ku po shijon edhe diellin e nëntorit, shkruan TMZ.


Kendall duket e lumtur teksa ka veshur një pallto të gjelbër në lagjen Saho të Manhatanit, përcjellë Indeksonline.

Ajo ka mbushur sot 23 vjeç dhe të gjithë presin nga supermodelja ndonjë party./Indeksonline/