20:40 / E Enjte, 23 Gusht 2018 / indeksADMonline

Jahti luksoz ku po kalojnë pushimet Angela Martini me milionerin rumun (Video)

Angela Martini dhe bashkëshorti i saj, Dragos Savulescu ka disa ditë që po qëndrojnë në Greqi.

Çifti i famshëm shquhet tashmë për jetën luksoze, prandaj edhe pushime e tyre janë të tilla.


Në një jaht luksoz në një nga ishujt e Greqisë dyshja shfaqen, teksa është milioneri rumun ai që ka postuar këtë video në llogarinë e tij Instagram.

Just another day

A post shared by Dragos Savulescu (@dragossavulescu) on


Ndryshe Angela vitin e kaluar ka kurorëzuar dashurinë me Dragos ku ata janë martuar në një ceremoni krejtësisht private, pa të ftuar e as familjar./Indeksonline/