09:31 / E Shtunë, 21 Prill 2018

James pa shokA�, Indiana e zbret me kA�mbA� nA� tokA� (Video)

LeBron James nuk ka arritur tA� mposhtA� pA�rsA�ri i vetA�m Indianan nA� ndeshjen e tretA� tA� Play Off-it.

Cleveland ka pA�suar me rezultat 90-92 nA� njA� pA�rballje me finish dramatik. James shA�noi 28 pikA�, 12 kA�rcime dhe 8 asistime duke mos patur krah tA� fortA� nA� skuadA�r.

Bogdanovic pati edhe njA� paraqitje tA� shkA�lqyer pA�r Pacers. Indiana tani prinA� 2-1 nA� serinA� e ndeshjeve tA� Play Off-it./Indeksonline/