08:58 / E Martë, 06 Mars 2018 / indeksADMonline

Jennifer ju mahnitë, kjo është pamja e saj në “World  of Dance” (Foto)

Jennifer Lopez është këngëtarja dhe aktorja e njohur hollywoodiane, transmeton Indeksonline.

Ajo së fundi u pa në disa imazhe të publikuara në llogarinë  e saj në “Instagram”, gjatë xhirimeve të “World of Dance”.

Jennifer kishte lëshuar flokët thjeshtë, ishte grimuar dhe kishte vendosur shumë aksesor. Veshur mbante një kostum me vija që e bënin të dukej e mahnitshme.

“Një ditë tjetër epike në xhirimin e World of Dance” ka shkuar Lopez./Indeksonline/