09:32 / E Mërkurë, 27 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Jennifer Lopes ndanë një fotografi pas palestrës, duket tejet seksi (Foto)

JLoo, apo me emrin e plotë artistik Jennifer Lopez ruan shumë mirë format trupore duke u ushqyer në mënyrë të duhur por edhe duke u marr me ushtrime fizike.

Image result for jennifer lopez

Ajo së fundi ka publikuar një fotografi në “InstaStory” ku ekspozon format  e saj për ushtrimeve të mengësit, shkruan Indeksonline.

Image result for jennifer lopez

JLoo duket shumë në formë kurse trupi i saj është fiksim i shumë grave dhe shpesh inspirim./Indeksonline/