21:44 / E Enjte, 13 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Jennifer Lopez merr gjithë vëmendjen në premierën e filmit, veshja e saj befason të gjithë

Jennifer Lopez dinë si të tërheqë vëmendjen.

Mbretëresha e tepihut të kuq, arriti në premierën e filmit të saj më të ri “Second Act” i cili u dha në Nju Jork, shkruan Indeksonline.

Në një fustan të gjatë me ngjyrë rozë, 48 vjeçarja u kujdes që të merrte të gjithë vëmendjen .

Ajo kombinojë veshjen me një grim të thjeshtë, ndërsa u shoqërua nga i dashuri i saj, Alex Rodriguez.

Në premierën e filmit morën pjesë edhe aktorët e tjerë, si Vanessa Hudgens dhe Leah Remini ./Indeksonline/