12:30 / E Mërkurë, 12 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Jennifer Lopez vjen tmerrësisht seksi

Ka lindur dhe është rritur në qytetin e New Yorkut, transmeton Indeksonline.

Simply stunning: The superstar cheered up a dreary NYC in her super chic head to toe white


E në shtëpinë e vet shumë glamuroze është kthyer edhe këngëtarja e njohur, Jennifer Lopez.

Working it: The singer stopped by WWHL to promote her latest acting project, and she certainly dressed the part


Në Manhattan ajo është parë shumë në formë dhe seksi veshur komplet në të bardha, veshje kjo shumë e shtrenjtë dhe glamuroze.

49 vjeçaja dukej shumë në formë./Indeksonline/

Stepping out: Jennifer Lopez radiated throwback showbiz glamour in her hometown when she was spotted heading to a taping of Watch What Happens Live in Manhattan on Tuesday
Swank: The 49-year-old flashed her cleavage and her impressively trim midriff in a flowing white jumpsuit, wrapping herself in a floor-length white coat