08:45 / E Mërkurë, 10 Janar 2018 / indeksADMonline

Jennifer Lopez pozon seksi mbi trampolinë (Foto)

Jennifer Lopez është njëra nga femrat më të bukura në botë edhe pse po jeton të dyzetat e saj.

Image result for jennifer lopez

Ajo është duke përgatitur një sesion fotografik për reklamimin e këpucëve “Guiseppezanotti”, teksa pozon shumë provokuese me bikini.

Image result for jennifer lopez

Jenniferi duket shumë seksi dhe në formë kur për pak kohë ajo ka marrë shumë pëlqime dhe komente nga fansat e saj nga secili cep i botës./Indeksonline/

#giuseppexjennifer #guiseppezanotti ?????

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on