11:03 / E Hënë, 24 Shtator 2018 / indeksADMonline

Jennifer Lopez rrëzohet keq gjatë përformancës, ky është reagimi i saj

Ajo u rrëzua në skenë gjatë përformancës, pasi iu ngatërruan këmbët.

Mirëpo, Jennifer Lopez u ngrit shumë shpejt në këmbë si një profesioniste, gjatë përformancës së saj në Las Vegas.

49 vjeçarja ishte duke përformuar këngën e saj “Dance Again”, kur filloi t’ua zgjaste duart fansave të saj përreth skenës.

Mirëpo, përvoja e këngëtares bën që ajo të ngritët menjëherë në këmbë dhe të vazhdojë të këndojë si të mos ndodhte asgjë./Indeksonline/

This is how you handle a fall like a pro @JLo pic.twitter.com/t7jCuFSd15

— Chris ? (@jlogreeknews) September 23, 2018