18:45 / E Hënë, 25 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Jesephina e bukur dhe e thjeshtë! Fustani i rri perfekt (Foto)

Modelja e famshme, Josephine Skriver gjithmonë di të duket bukur dhe thjeshtë.

Modelja e famshme e “Victoria’s Secret”, ka bërë paraqitjen e radhës në Instagram ku dhe duket në formë si gjithnjë, shkruan Indeksonline.

Skriver, nuk është se provokon shpesh, fustani që ajo mban veshur e bënë të duket shumë seksi./Ineksonline/