19:05 / E Martë, 06 Shkurt 2018 / indeksADMonline

Josephine dhe trupi i saj si ‘peshk’ (Foto)

Josephine Skriver ka një trup për lëvdata.

Bukuroshja në fjalë është veshur me një fustan të shkurtë, duke nxjerrë në pah linjat e fizikut të saj- shkruan Indeksonline.

Ajo nuk ka vënë shumë makeu-up, duke zgjedhur në këtë mënyrë të duket natyrale dhe e bukur./Indeksonline/