15:20 / E Shtunë, 25 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Modelja daneze ju ‘çmend’ në bikini (Foto)

Josephine Skriver është modelja e njohur daneze dhe engjëlli i “Victoria Sekret” e cila komentohet shumë për format e saj trupore dhe bukurinë natyrale që ka.

Ajo nuk ngurron që ti shfaqë ato madje duke pozuar shumë provokative dhe e zhveshur, shkruan Indeksonline.

Kurse ajo së fundi ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” ku e shohim teksa shijon ujërat e bukura të Tajlandës.

Ndryshe Josephine është në lidhje me këngëtarin Alexander Delone./Indeksonline/