13:57 / E Hënë, 16 Prill 2018

John Stamos dhe Caitlin McHugh mirA�pritA�n fA�mijA�n e tyre tA� parA� (Foto)

John Stamos njoftoi tA� dielA�n vonA� se ai dhe bashkA�shortja Caitlin McHugh e mirA�pritA�n fA�mijA�n e tyre tA� parA�, shkruan Page Six.

“Tani e tutje, pjesa mA� e mirA� pA�r mua gjithmonA� do tA� jetA� gruaja ime dhe djali im. MirA� se vjen Billy Stamos (i quajtur si emri i babait tim) a�?, ka shkruar aktori dhe producenti amerikan nA� llogarinA� e tij Instagram, ku ka postuar edhe njA� fotografi tA� bebit tA� posa lindur, transmeton Indeksonline.

Stamos, 54 vjeA� dhe McHugh, 32 vjeA�, nA� dhjetor tA� vitit tA� kaluar a�?zbuluan a�? se janA� nA� pritje tA� fA�miut tA� tyre tA� parA�./Indeksonline/