12:00 / E Mërkurë, 22 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Jona Spahiu shfaqet me trenerka por nuk duket aspak keq (Foto)

Jona Spahiu është prezantuesja e njohur e cila tash po merr pjesë në “C’est la vie” në krahë me Ylli Limanin.

Image result for jona spahiu dhe yll limani

Atë jemi mësuar që të shohim në rroba ekstravagante dhe mjaftë seksi por këtë herë ajo është shfaqur në terenerka ku format dhe fytyra e saj nuk duken edhe aq shumë.

Por Jona edhe këtu duket shumë e bukur dhe nuk përbënë ndonjë dallim veshja./Indeksonline/

Temat: