10:51 / E Martë, 09 Tetor 2018 / indeksADMonline

Prezantuesja shqiptare publikon fotografinë e parë të djalit

Jona Spahiu ka më pak se një muaj që është bërë nënë për të paren herë.

Kurse sot ka publikuar një imazh të ri ku shihet me të birin e saj, imazh i pari ky i publikuar i Raidenit.

Aty i shohim vetëm këmbët prezantueses dhe po ashtu vogëlushit, kurse Jona kishte shpjeguar se çfarë është ai për të.

“Raiden, Vakti i parë: VitaminD Jona, Vakti i pare: Këmbët e tij” ka shkruar Jona./Indeksonline/

Temat: