11:36 / E Shtunë, 10 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Pas lindjes, kështu duket prezantuesja e njohur shqiptare

Jona Spahiu ka pak kohë që ka sjell në jetë fëmijën e saj të parë.

Kurse, së fundi ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet shumë në formë, veshur me një fustan të thjeshtë.

Të gjithë pamjen e saj ajo e kishte kompletuar me syzet, buzët e kuqe dhe aksesorët.

Jona dukej mirë./Indeksonline/

Temat: