15:01 / E Shtunë, 28 Nëntor 2020 / A. A

Jota nuk ka të ndalur, shënon përsëri për Liverpoolin

Takimi Brighton – Liverpool, u zhbllokua në pjesën e dytë me golin e portugezit Diogo Jota.

Mesfushori po vazhdon shkëlqimin me ‘Të kuqtë’.

Ky ishte goli i 5-të në Premier Ligë për Jotan dhe i 9-ti në të gjitha garat.

Kujtojmë se në pjesën e parë, Brightoni humbi penalltinë përmes Neal Maupay.

/Indeksonline/