09:31 / E Mërkurë, 28 Shkurt 2018 / indeksADMonline

Ju kujtohet “Hazall”, ja si duket ajo sot (Foto)

“Param Parca” është njëri nga serialet që është ndjekur shumë në Kosovë dhe Shqipëri.

Kurse shumë personazhe të tij janë bërë të dashura për publiku, transmeton Indeksonline.

Aktorja e njohur turke, Alina Boz në këtë seria ka luajtur rolin e Hazallit. Ajo së fundi është parë në disa imazhe të publikuara në rrjetet sociale, ku shihet në një vend piktoresk.

Ajo konsiderohet si një nga aktoret më të bukura dhe është protagoniste e shumë filmave të kinemasë turke./Indeksonline/