20:16 / E Shtunë, 22 Shtator 2018 / indeksADMonline

Justin flet për ndarjen nga Jennifer Aniston

Përfundimisht, Justin Theroux thyen heshtjen për ndarjen nga Jennifer Aniston, ndërsa këmbëngul se nuk ka armiqësi.

Justin Theroux ka thyer heshtjen për ndarjen shumë të diskutuar nga Jennifer Aniston gjatë këtij viti, transmeton Indeksonline.

Çifti, të cilët ishin së bashku për pesë vjet, njoftuan ndarjen e tyre në shkurt, me deklaratën e konfirmimit duke këmbëngulur se vendimi ishte “i ndërsjellë dhe i dashur”, megjithatë Justin ka mbetur i heshtur për këtë çështjen deri më tani.

Duke folur për The New York Times, ai tani ka hapur terrenin për ndarjen, për të cilën ai këmbëngul se ishte krejtësisht miqësor.

Jennifer dhe Justin u lidhën në gusht të vitit 2012 dhe u martuan në një ceremoni të papritur në shtëpinë e tyre në LA më 5 gusht 2015./Indeksonline/.