19:42 / E Mërkurë, 22 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Juventus – Barcelona, formacionet zyrtare

Juventusi dhe Barcelona takohen në ndeshjen e fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve.

Këto janë formacionet zyrtare:

Juventus: Buffon, Barzagli, Benatia, Rugani, Pjanic, Khedira, Cuadrado, Alex Sandro, Dybala, Douglas Costa, Higuaín

Barcelona: Ter Stegen, Semedo, Piqué, Umtiti, Digne, Busquets, Rakitic, Iniesta, Paulinho, Deulofeu, Suárez