20:02 / E Martë, 27 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Juventus – Valencia, formacionet zyrtare

Juventus pret Valencian në ndeshjen e xhiros së pestë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve.

Kampionët e Italisë janë të parët në grupin H me 9 pikë dhe çdo rezultat përveç humbjes do ta kualifikonte në rundin tjetër.

Këto janë formacionet zyrtare:

Juventus: Szczesny, Sandro, Chiellini, Cancelo, Bonucci, Matuidi, Pjanic, Bentancur, Ronaldo, Mandzukic, Dybala

Valencia: Neto; Wass, Paulista, Diakhaby, Gayà; Coquelin, Parejo, Kondogiba, Guedes; Rodrigo Moreno y Santi Mina