23:00 / E Martë, 30 Qershor 2020 / indeksADMonline

Ka humbur shkëlqimin e dikurshëm, kështu duket sot Britney Spears

Këngëtarja e njohur Britney Spears njihet për karrierën e bujshme në muzikë.

Përpos muzikës ajo njihet edhe si tekstshkruese, vallëtare e aktore, shkruan Indeksonline.

Ajo ndër vite ka qenë e përfolur shumë për jetën e saj jashtë muzikës, për shkak të lidhjeve që kishte si dhe problemeve gjatë karrierës.

Duket se tashmë këngëtarja e ka humbur shkëlqimin që kishte dikur, e këtë e ka dëshmuar me paraqitjen e fundit ku nuk duket në formën më të mirë siç jemi mësuar ta shohim. /IndeksOnline/