15:08 / E Martë, 11 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Kam pasur seks të mrekullueshëm me një djalë, por ai ishte në një lidhje tjetër

Kam pasur marrëdhënie seksuale me një djalë të mrekullueshëm që e kam takuar në një klub, por ai ka vendosur statusin e tij me një vajzë tjetër menjëherë ditën tjetër.

Isha në një klub me një grup të shoqeve për ditëlindjen e njërës nga to dhe e takova një djalë shumë  të pashëm.

Ai filloi menjëherë duke flirtuar me mua.

Të dy përfunduam duke qëndruar së bashku atë natë dhe shkuam në banesë pas ndejës atë natë.

Ne filluam të puthemi si u futëm në derë. Pastaj patëm një seks të mrekullueshëm- më të mirin që kam pasur ndonjëherë.

Unë mendova se filluam një lidhje të mrekullueshme pasi ai dukej shumë i interesuar në mua.

Mëngjesin tjetër ai më tha se gjithashtu është duke u takuar me dikë tjetër por se nuk ishte i gatshëm për lidhje.

Por më pas e pash në Facebook se e kishte vendosur statusin se është në lidhje me një vajzë tjetër po atë ditë.

Që nga ajo kohë kam qenë beqare dhe po kërkojë një person që më trajton mirë.

Përgjigja:

Nëse ju keni seks në natën e parë me një djalë që takon, ata mendojnë se krejt cka doni është seksi.

Ata mendojnë se po kërkoni standarde të njëjta sikur ju.

Kështu edhe nëse e takoni dikë që vërtetë e pëlqeni, duhet të mbani veten atë natë./Indeksonline/