18:20 / E Martë, 11 Shtator 2018 / indeksADMonline

Kaq e përkryer, Xhensila duket si princeshë përrallash

Sa herë flitet për bukurinë dhe ëmbëlsinë e këngëtareve, gjithnjë mendja na shkon tek Xhensila Myrtezaj.


Me një bukuri klasike, por të rrallë ajo radhitet në mesin e femrave atraktive shqiptare, shkruan Indeksonline.


Xhensila madje e ka dëshmuar që ka një shije dhe sharm të pakrahasueshëm, këtë e dëshmonë edhe në imazhet e fundit të postuara në llogarinë Instagram.

Me një fustan ngjyrë vjollcë, ajo duket tamam si princeshë përrallash./Indeksonline/