11:12 / E Hënë, 06 Gusht 2018

Kaq provokative dhe të zhveshur s’e kemi parë asnjëherë Klea Hutën (Foto)

Bukuria natyrale e ëmbëlsia, janë vetëm disa nga vetitë që e karakterizojnë prezantuesen dhe këngëtaren nga Shqipëria, Klea Hutën.

Ajo konsiderohet si një nga femrat më simpatike shqiptare.


Klea së fundmi vjen me një fotografi tejet atraktive teksa shfaqet në bikini ngjyrë kafe të mbyllur.

E rrezitur e linja fantastike atë nuk e kemi parë kaq seksi asnjëherë më parë./Indeksonline/