15:23 / E Hënë, 25 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Kaq qesharak nuk e keni parë asnjëherë Flori Mumajesin! Ja si ua uron Vitin e Ri (Video)

Është duke shijuar suksesin e këngës së sapo të publikuar “Si dikur” në bashkëpunim me Shkurte Gashin dhe pa dyshim Flori Mumajesi është një nga këngëtarët që gjithmonjë sjellë hite, shkruan Indeksonline.

E në prag të festave të fundvitit Flori Mumajesi ka zgjedhur një mënyrë interesante, por dhe komike për t’i uruar ndjekësit e tij.

Ai bashkë me Vik Krajën kanë postuar një video në rrjetin social Instagram ndërsa kanë kënduar këngën “Zilja Tring” por në një version ndryshe./Indeksonline/

Çerra te lumtur REMIX @vikkraja

A post shared by Flori Mumajesi (@iamflorimumajesi) on