17:04 / E Martë, 11 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Talentja e ‘The Voice Kids’ sjellë në mënyrë fantastike coverin e ‘Plas’ të Florit

‘Plas’ është kënga e cila këtë vit triumfoi në festivalin ‘Kënga Magjike’.

Kjo baladë e thurur dhe e kënduar aq ndjeshëmnga Flori Mumajesi, ka arritur t’ia pushtoi zemrat gjithë shqiptarëve, shkruanIndeksonline.

Pas coverit të sjellë nga Elhaida Dani, është ish-konkurrentja në edicionin e fundit të ‘The Voice Kids’, Klea Chutra ajo që këndon në mënyrë të veçantë këngën e Florit.

Këtë video e ka ndarë vet këngëtari në llogarinë Instagram, ku edhe shihet duke shijuar këtë cover të talentes shqiptare./Indeksonline/