14:31 / E Shtunë, 02 Dhjetor 2017

Kaq seks se keni parë kurrë! Rita Ora ju çmend (Foto)

Rita Ora këtë herë është shfaqur shumë më seksi dhe provokuese se zakonisht, shkruan Indeksonline.

Ajo sot ka postuar disa fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” në të cilat pozon më e zhveshur dhe për më tepër pozitat e trupit janë shumë provokuese.

Ndryshe, Rita kujdeset shumë për pamjen e saj dha linjat trupore janë gjithmonë perfekte./Indeksonline/

Temat: