13:05 / E Diele, 01 Korrik 2018

Kaq të zhveshur s’e kemi parë kurrë Mimoza Shkodrën (Foto)

Mimoza Shkodra përveç karrierës së saj artistike, komentohet jashtëzakonisht shume edhe për paraqitjet skenike, por edhe për fotografitë e postuara në rrjete sociale.

Këngëtarja vjen joshëse në paraqitjen e fundit në Instagram, përveç që duket natyrale dhe e ëmbël, ajo vjen edhe pak provokative, duke vënë në pah këmbët në një fustan krejtësisht të shkurtër.

Ndryshe Mimoza po vazhdon bashkëjetesën me të fejuarin e saj, këngëtarin Seldi Çalliun, ku edhe po shijojnë bashkëpunimin e tretë që lansuan gjatë muajit që lamë pas./Indeksonline/