23:51 / E Hënë, 16 Korrik 2018

Kardashiankat në rend të parë të pasmet (Foto)

Që të pesta në rend të parë kanë vendosur të pasmet e tyre.

Në shumicën e fotografive të tyre, krejt çka figuron është fundshpina e tyre e kthyer nga kamera, shkruan Indeksonline.

Kim Kardashian, Khloe Kardashian, Kourtney Kardashian, Kendall e Kylie Jenner janë pesë bukuroshet që mbrapa vetes kanë miliona ndjekës nëpër rrjete sociale, e tek të cilët shpërndajnë foto nga më të ndryshmet.

Është për t`u habitur se si që të gjitha motrat janë të bollshme nga pjesa e prapme, e që të gjitha janë kaq joshëse dhe seksi./Indeksonline/

Kim Kardashian

Kourtney Kardashian

Khloe Kardashian

Kylie Jenner

Kendall Jenner