23:15 / E Hënë, 05 Mars 2018 / indeksADMonline

Kate Upton, ëndrra e çdo mashkulli (Foto)

Modelja dhe aktorja e njohur, Kate Upton gjithmonë shfaqet atraktive në rrjetet sociale.

Ajo rrallë herë ndodhë të mos provokojë me pozat seksi, shkruan Indeksonline.

Këtë herë ajo ka pozuar me të brendshme të bardha, ku ka shfaqur gjoksin bombastik.

Kate me këto forma sigurisht që ngjallë imagjinatën e shumë meshkujve./Indeksonline/

Temat: