13:37 / E Premte, 12 Tetor 2018 / indeksADMonline

Katy Perry me shumë grim por duket në formë

Katy Perry ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram”.

Ajo shihet me shumë grim dhe veshur me fustanin ngjyrë rozë, të cilin nuk e ka ekspozuar në fotografi.

“Rozë ishte dashuri në shikim të parë”  ka shkruar Katy./Indeksonline/

 

Temat: