09:20 / E Enjte, 17 Tetor 2019

Kejvina Kthella, e dëshmon se është ndër modelet më të bukura

Modelja e njohur shqiptare, Kejvina Kthella, njihet si një nga modelet më seksi dhe më atraktive shqiptare, shkruan Ineksonline.

Ajo me paraqitjet e saj ka bërë për vete një numër të madh fansash.

Kejvi, për publikun u bë e njohur për pjesëmarrjen e saj në emisionin “Xing…” ku mori vëmendjen më të madhe.

Së fundmi ajo është shfaqur mjaft e bukur në një paraqitje në llogarinë e saj në Instagram, ku shpejt ka marrë mijëra pëlqime nga fansat që e ndjekin atë hap pas hapi. /Indeksonline/

Mos i humb