21:40 / E Shtunë, 08 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

“Kënga Magjike”, Fifi dhe Mc Kresha e fillojnë mbrëmjen me çmim

Sonte po mbahet finalja e edicionit të 20-të të ‘Këngës Magjike’

Dueti i reperit Mc Kresha dhe Fifi, ‘Psikopatja jote” kanë  fituar çmimin ‘Artisti më i mirë në web’,shkruan Indeksonline.

Kjo këngë tashmë ka marrë simpatinë e të gjithëve dhe deri më tani ka arritur në shifrën e mbi 5 milonë klikimeve në kanalin ‘Youtube’./Indeksonline/

Temat: