20:53 / E Mërkurë, 22 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Këngë a Noizyit e Ledrit bëhet trend në Itali (Foto)

Ledri Vula dhe Noizy lansuan sot këngën e tyre me të re, “Dje dhe Sot” ka arritur famë edhe në Itali

Sipas Noizyit kënga ka arritur që të futet në listën e 25 këngëve më të dëgjuara në Itali.

Kënga ka trende të mira që të jetë një hit i madh.