13:58 / E Martë, 18 Shtator 2018 / indeksADMonline

Kërcënimi i rrezikshëm nga veterani i UÇK-së pasi e larguan nga lista

Fadil Hajrizi është ndier i fyer me publikimin e listave nga Prokuroria e Shtetit për veteranët e rrejshëm.

Në një status në “Facebook”, bashkëluftëtari i Rrustem Mustafës- Remit, ka thënë se UDB-ashët janë të përfshirë në përpilimin e këtyre listave, transmeton Indeksonline

Postimi i plotë:

Mora vesh qe klysht e udb-se mpaskan shpall ”veteran I rrejshëm”, hahahaa,

Me kto foto deshta me përshëndet e I porosite qe le ti shiqojne mire, se qysh ja kanë nise shume shpejt ato arme qa po I shohin aty, e qe ne ate kohe kane ”vjelle” zjarr mbi shkijet, shume shpejt kane me ”vjelle” te njajtin ”qull” edhe mbi kta.

Si shume hajgaregji jane bo, dhe definitivisht I kane kalue krejt kufijt.

Marre duhet me ju ardh.